جاروبرقی رباتیک مدل D79 فناوری نوین

خانواده جاروبرقی های اتوماتیک شرکت اکووکس رباتیک Deebot نام دارد. D79 یکی از جدیدترین مدل سری ۷ این خانواده می باشد که این سری کاملترین سری جاروبرقی های خانگی اتوماتیک می باشد. ویژگی منحصر به فرد این سری تخلیه اتوماتیک زباله دان ربات در استیشن شارژر است. بدین معنی که ربات پس از جمع آوری و نظافت منزل، به استیشن خود به طور اتوماتیک باز گشته و همچنین تمامی اجسام و ضایعات مکیده شده را به استیشن منتقل می نماید. با استفاده از این ویژگی شما نیازی به تخلیه مکرر روبات ندارید.

قابلیت استفاده به صورت جاروبرقی

این ربات امکان این را دارد که به صورت جاروبرقی معمولی نیز از آن استفاده نمایید. برای نظافت سقف، مبلمان و پرده ها کاربرد دارد.

درون این جعبه چه چیزهایی است؟

به همراه ربات D79 یک جعبه دریافت می کنید که درون این جعبه بخشی از اقلام همراه جاروبرقی رباتیک D79 قرار دارد. این اقلام شامل شارژر و برس های نظافتی، ریموت کنترل و لوله های رابط و … می باشد.

جاروبرقی رباتیک مدل Deebot 79 و متعلقات

جارو برقی رباتیک| جارو برقی هوشمند| جارو برقی اتوماتیک

نظر یکی از کاربران در خصوص استفاده از این ربات:

وقتی این جاروبرقی رباتیک را خریدم و به دستم رسید احساس می کردم که استقبال خوبی ازم میشه اما در کمال تعجب دیدم که همسر پرسید این چیه!؟

حتی بچه ها هم با تعجب بسته رو (جعبه بزرگی داره و حملش یه کم سخته) تو دستم نگاه میکردن.

براشون جالب بود که ببینن چیه، گفتم جاروبرقیه…

همسرم گفت اما ما که جاروبرقی داشتیم!

گفتم این فرق میکنه. داشتم بازش می کردم که همسرم گفت چند خریدی؟

هر چی نخواستم بگم نشد و وقتی مجبور شدم بگم اخم هاش رفت تو هم…

چیزی نگفتم؛

بستش رو باز کردم و دیدیم که یک جارو و یک جعبه همراهش هست. یک دفترچه راهنما هم داشت. از روی دفترچه باطری و شارژر رو چک کردم و شارژر رو یک گوشه از خانه گذاشتم. برس هاش رو نصب کردم و همه چیز آماده بود.

دکمه پلی روی ربات رو زدم و ربات حرکت نکرد! دوباره زدم و این بار راه افتاد. شروع کرد به حرکت کردن و تمیز کردن. صدای کمی داشت و میشه گفت در مقابل صدای جاروبرقی صداش صفره.

به هر گوشه ای حرکت می کرد و نظافتش خوب بود.

ولی سمت گوشه ها نمی رفت و برام عجیب بود. ارتفاعش خوبه، فکر کنم کمتر از ۱۰ سانته و زیر میز و مبل ها هم می رفت. اول کارش سمت دیوار ها نمی رفت اما بعد از چند دقیقه دیدم رفت سمت دیوار و گوشه ها رو با برس های جلوش تمیز میکرد.

من همسرم و بچه ها بحت زده ربات جارو رو نگاه می کردیم. و اون کارش رو انجام میداد. یک ریموت هم برای کنترل ربات داشت که میشه روشن و خاموشش کرد و بهش زمان داد واسه کار…

الان که این مطلب رو به درخواست دوست خوبم می نویسم یک ماهی هست که داریم از این جارو استفاده می کنم و تا الان واقعا از انتظارم بهتر بوده.

یعنی هر وقت که خونه رو نگاه می کنم تمیزه و حسابی کار همسرم رو راحت کرده (آخه ایشون شاغل هستن)

امکاناتی مثل قابلیت نظافت نقطه ای یک محل، امکان زمان دادن برای روشن شدنش حتی وقتی خونه نیستیم و مهمتر ازهمه امکان تخلیه زباله به صورت خودکارش واقعا هم جالبه هم باعث شده از خریدم احساس رضایت داشته باشم.

در پایان از شما متشکرم و به همه اونایی که دنبال تکنولوژی هستن و میخوان راحت تر باشن توصیه می کنم این روبات رو هم تهیه کنن. واقعا می ارزه.

شاهین مهاجری

Instagram did not return a 200.