درباره ما

درباره ما

شرکت بهترین ربات (bestRobot) نمایندگی فروش محصولات رباتیک خانگی در ایران می باشد. این شرکت نمایندگی رسمی محصولات رباتیک اکوکس می باشد.

شرکت اکووکس رباتیک به عنوان یکی از پیشتازان اصلی صنعت لوازم خانگی رباتیک در جهان به شمار می آید. این شرکت که یکی از ۳ برند اصلی برتر دنیا می باشد، با ورود به ۳۷ کشور جهان، موفق گردیده ۶۵% بازار لوازم خانگی رباتیک دنیا را تصاحب نماید، همچنین اکووکس رباتیک موفق به ثبت ۶۸۴ اختراع شده که ۶۶ مورد از آنها بین المللی می باشد.

درحال حاضر بیش از ۷۰ میلیون نفر در سر تا سر دنیا  از محصولات اکووکس رباتیکس استفاده می نمایند. لازم به ذکر است شرکت اکووکس رباتیک ازسال ۱۹۹۸ میلادی فعالیت خود را آغاز نموده و بیش از ۳۰ سری مدل های متنوع جاروبرقی رباتیک را تا کنون عرضه نموده است. بدیهی است مدل های جدید این شرکت با توجه به ۱۸ سال سابقه و بهینه سازی، طبق آخرین استانداردهای روز دنیا می باشند.

در زمینه شیشه پاک کن های اتوماتیک نیز، این شرکت در سال ۲۰۰۶ موفق به ثبت اختراع شیشه شوی های یک طرفه  در دنیا گردید که اکنون نسل ۶ آنها را تولید می نماید.

دفتر اصلی شرکت رباتیک اکووکس اروپا (Ecovacs Robotics Europe GmbH) در آلمان می باشد و دفاتر اصلی دیگر این شرکت نیز در آمریکا، سوییس، ژاپن و چین قرار دارد.

گواهینامه ها و جوایز اخیر:

جایزه طراحی محصول  RED DOT DESIGN  ۲۰۱۶

(۲۷ آپریل ۲۰۱۶) اکووکس رباتیکس ، به عنوان پیشتاز اصلی صنعت لوازم خانگی رباتیک در دنیا، با افتخار اعلام میدارد که ۴ محصول ذیل او موفق به اخذ جایزه بهترین طراحی  ۲۰۱۶ RED DOT گردیدند. این دومین سال متوالی است که اکووکس رباتیک چندین جایزه مطرح بین المللی را دریافت نموده است. قابل ذکر است که این ۴ جایزه از میان ۵۲۱۴ کاندیدا که از ۵۷ کشور آمده بوده اند، اخذ گردیده است.

جوایز  iF Design Awards 2016

جوایز اکوکس رباتیک

( ۲۸ ژانویه ۲۰۱۶ ) اکووکس رباتیک ، یکی از بهترین برند های رباتیک دنیا، پس از نمایش فوق العاده این شرکت در نمایشگاه CES 2016 برلین، با افتخار اعلام داشت که جوایز بهترین طراحی دنیا  را از میان ۱۸۲۱ کاندیدا در ۳ خانواده محصول خود دریافت کرده است.

جاروبرقی رباتیک- شیشه شوی رباتیک

جوایز و عناوین بین المللی

اکووکس رباتیک
موزه رباتیک

موزه رباتیک

موزه رباتیک یک پروژه عمومی با حمایت مالی اکووکس رباتیک می باشد، که هدف به نمایش گذاشتن تجربه، اطلاعات و تحقیقات از ربات ها را در چهار غرفه فراهم آورده است: تاریخچه ربات، غرفه ربات های هوشمند ، ربات های آینده و غرفه در رباتیک.

ارتباط با ما در سراسر جهان

اکووکس رباتیک

 آمریکای شمالی

North American Subsidiary

Tel:۱ ۸۴۴ ۳۲۶ ۸۲۲۷
Email:[email protected]
Support:Click here
Office hours:Mon-Fri 8:00am – 5:00pm EDT
Address:Ecovacs Robotics, Inc. 487 Bryant Street, 1st Floor San Francisco, CA 94107

اکووکس رباتیک

ستاد جهانی

Global Headquarters

Tel:+۸۶ ۵۱۲ ۶۵۶۵۲۵۴۷
Email:[email protected]
Support:Click here
Office hours:Mon – Fri Am 8:00 – Pm 9:00
Address:۱۸ Youxiang Road, Wuzhong Suzhou, Jiangsu Province, China

اکووکس رباتیک

شعبه اروپا

European Subsidiary

Tel:+۴۹ ۲۱۱ ۱۵۹۲۱۸۴۰
Email:[email protected]
Support:Click here
Office hours:Mon – Fri Am 8:00 – Pm 9:00
Address:Holzstrasse 2, 40221 Düsseldorf, Germany

اکووکس رباتیک

شعبه ژاپن

Japan Subsidiary

Tel:+۰۳ ۶۹۰۸ ۷۶۸۳
Email:[email protected]
Support:Click here
Office hours:Mon – Fri Am 8:00 – Pm 9:00
Address:۱۶۳-۰۰۲۳, ۳F, 7-16-1, Nishi-shinjuku, Shinjuku-ku Tokyo, 160-0023, Japan