درباره ما

شرکت رباتیک اکووکس به عنوان یکی از پیشتازان اصلی صنعت لوازم خانگی رباتیک در جهان به شمار می آید. این شرکت که یکی از ۳ برند اصلی برتر دنیا می باشد، با ورود به ۴۳ کشور جهان، موفق گردیده ۶۵% بازار لوازم خانگی رباتیک دنیا را تصاحب نماید. همچنین اکووکس موفق به ثبت ۶۸۴ اختراع شده که ۶۶ مورد از آنها بین المللی می باشد.

درحال حاضر بیش از ۷۰ میلیون خانوار در سر تا سر دنیا  از محصولات اکووکس رباتیکس استفاده می نمایند.لازم به ذکر است شرکت اکووکس رباتیک ازسال ۱۹۹۸ میلادی فعالیت خود را آغاز نموده و بیش از ۳۰ سری مدل های متنوع جاروبرقی رباتیک را تا کنون عرضه نموده است. بدیهی است مدل های جدید این شرکت با تاثر از ۱۸ سال سابقه و بهینه سازی، طبق آخرین استانداردهای روز دنیا می باشند.

در زمینه شیشه پاک کن های اتوماتیک نیز، این شرکت در سال ۲۰۰۶ موفق به ثبت اختراع شیشه شوی های یک طرفه  در دنیا گردید که اکنون نسل ۶ آنها را تولید می نماید.

دفتر اصلی شرکت رباتیک اکووکس اروپا (Ecovacs Robotics Europe GmbH) در آلمان می باشد و دفاتر اصلی دیگر این شرکت نیز در آمریکا ، سوییس ، ژاپن و چین قرار دارد.

گواهینامه ها و جوایز اخیر:

جایزه طراحی محصول  RED DOT DESIGN  ۲۰۱۶

(۲۷ آپریل ۲۰۱۶) اکووکس رباتیکس ، به عنوان پیشتاز اصلی صنعت لوازم خانگی رباتیک در دنیا ، با افتخار اعلام میدارد که ۴ محصول ذیل او موفق به اخذ جایزه بهترین طراحی  ۲۰۱۶ RED DOT گردیدند. این دومین سال متوالی است که اکووکس رباتیک چندین جایزه مطرح بین المللی را دریافت نموده است. قابل ذکر است که این ۴ جایزه از میان ۵۲۱۴ کاندیدا که از ۵۷ کشور آمده بوده اند، اخذ گردیده است.