جاروبرقی رباتیک مدل D79 یکی از برترین جاروبرقی های رباتیک دنیاست. قابلیت تخلیه مخزن خودکار این ربات شما را شگفت زده خواهد کرد

 

رباتی برای تمیز کردن خانه شما

جاروبرقی رباتیک مدل DEEBOT 79 با فناوری پیشرفته

رباتی برای تمیز کردن خانه شما

 

جاروبرقی رباتیک مدل D79 فناوری نوین

خانواده جاروبرقی های اتوماتیک شرکت اکووکس رباتیک Deebot نام دارد. D79 یکی از جدیدترین مدل سری ۷ این خانواده می باشد که این سری کاملترین سری جاروبرقی های خانگی اتوماتیک می باشد. ویژگی منحصر به فرد این سری تخلیه اتوماتیک زباله دان ربات در استیشن شارژر است. بدین معنی که ربات پس از جمع آوری و نظافت منزل، به استیشن خود به طور اتوماتیک باز گشته و همچنین تمامی اجسام و ضایعات مکیده شده را به استیشن منتقل می نماید. با استفاده از این ویژگی شما نیازی به تخلیه مکرر روبات ندارید.

 

 

رباتی که زباله اش را خودش تخلیه می کند

بله؛ شما درست خواندید! این ربات قادر است پس از نظافت زباله اش را به صورت اتوماتیک تخلیه کند. هنگامی که دیبوت ۷ به طور اتوماتیک به شارژر بر می گردد، زباله دان خود را در در محفظه بالای شارژر به صورت اتوماتیک تخلیه می نماید تا شما زمان بیشتری جهت لذت بردن از وقتتان داشته باشید. 

حرکت هوشمندانه و نظافت ۲۵۰ متر مربع با یک بار شارژ

دیبوت ۷۹ با اتکا به پردازنده قوی نسل هفتم قادر است با انتخاب مسیر های حرکت به صورت هوشمندانه تا متراژ ۲۵۰ متر مربع را طی مدت ۲ ساعت کارکرد به صورت کامل پوشش دهد.

 

قابلیت استفاده به صورت جاروبرقی

این ربات امکان این را دارد که به صورت جاروبرقی معمولی نیز از آن استفاده نمایید. برای نظافت سقف، مبلمان و پرده ها کاربرد دارد.

 

سیستم فیلترینگ و تصفیه هوا با راندمان بالا

راحت تر نفس بشید!
نظافت روز مره با دیبوت ام ۸۱ ذرات موجود در هوا را که موجب آسم،تنگی نفس والزی میشوند را کاهش میدهد.ازآنجایی که این دستگاه قابلیت جمع آوری مو، انواع کثیفی ،شوره حیوانات ،گردوخاک ،قارچ وانواع غبار را دارد،لذا این دستگاه به فیلترراندمان بالای آنتی باکتریال مجهز گردیده تا هوای خروجی دستگاه رابه بهترین نحوتصفیه وبه محیط خانه شما بازگرداند. قابل ذکر است فیلترهای اکووکس همگی قابلیت شست و شو دارند.

 

تکنولوژی تشخیص ارتفاع

دیبوت D79 مجهز به سنسور تشخیص ارتفاع میباشد که میتواند ارتفاع بیشتر از ۳۵ میلیمتر را تشخیص دهند.
هنگامی که ربات به لبه پله ها میرسد به صورت اتوماتیک برمیگردد و حالت نظافتی دیگری را دنبال میکند.

 

سنسور های ضد برخورد

DEEBOT 79 مجهز به چندین دسته از سنسور های ضد برخورد است. زمانی که ربات اجسامی را جلوی خود حس می کند سرعت خود را کاهش داده و به آرامی تا لبه جسم میرود وفضای کناری جسم را نیز بررسی کرده و بهترین مسیر را برمی گزیند.

 

همیشه آماده به کار است، نگهداری بسیار آسان!

DEEBOT 79 راه اندازی بسیار ساده ای دارد و تنها با فشردن یک دکمه شروع به کار می کند و نگهداری و تمیز کردن آن نیز بسیار ساده است و به هیچ ابزار خاصی نیاز ندارد.

 

حالت های مختلف تمیز کردن

دیبات ۷۹ دارای ۴ برنامه نظافتی قابل انتخاب متفاوت جهت افزایش بهره وری میباشد.
• حالت نقطه ای جهت نظافت گردوخاک انباشته شده در مساحت بسیار کم میباشد.
• حالت اتوماتیک با بازدهی انرژی مطلوب جهت نظافت روزمره میباشد.
• حالت توربو دراین حالت قدرت مکش وبرس کشی به حداکثر توان ممکن میرسد.
• حالت لبه ای جهت نظافت تمامی حاشیه ها،گوشه ها ولبه های منزل میباشد.

 

سیستم فیلترینگ و تصفیه هوا با راندمان بالا

راحت تر نفس بشید!
نظافت روز مره با دیبوت ام ۸۱ ذرات موجود در هوا را که موجب آسم،تنگی نفس والزی میشوند را کاهش میدهد.ازآنجایی که این دستگاه قابلیت جمع آوری مو، انواع کثیفی ،شوره حیوانات ،گردوخاک ،قارچ وانواع غبار را دارد،لذا این دستگاه به فیلترراندمان بالای آنتی باکتریال مجهز گردیده تا هوای خروجی دستگاه رابه بهترین نحوتصفیه وبه محیط خانه شما بازگرداند. قابل ذکر است فیلترهای اکووکس همگی قابلیت شست و شو دارند.

 

زمانبندی روزانه

تا کنون شده به خانه بیایید و ببینید تمیز نیست؟!  با این ربات و قابلیت زمانبندی آن شما به ربات زمان نظافت می دهید و ربات در زمان تعیین شده توسط شما از شارژ بیرون می آید و منزل را تمیز می کند، حتی زمانی که شما در خانه نیستید!

 

ریموت کنترل با صفحه نمایش

این دستگاه مجهز به ریموت کنترل است که به شما اجازه میدهد ربات را فرماندهی نمایید. کنترل از راه دور اجازه می دهد تا شما را به راحتی شروع، مکث، و حرکت های ربات را  از راه دور مدیریت نمایید.

 

درون این جعبه چه چیزهایی است؟

به همراه ربات D79 یک جعبه دریافت می کنید که درون این جعبه بخشی از اقلام همراه جاروبرقی رباتیک D79 قرار دارد. این اقلام شامل شارژر و برس های نظافتی، ریموت کنترل و لوله های رابط و … می باشد.

 

جاروبرقی رباتیک مدل Deebot 79 و متعلقات

 

نظر یکی از کاربران در خصوص استفاده از این ربات:

وقتی این جاروبرقی رباتیک را خریدم و به دستم رسید احساس می کردم که استقبال خوبی ازم میشه اما در کمال تعجب دیدم که همسر پرسید این چیه!؟

حتی بچه ها هم با تعجب بسته رو (جعبه بزرگی داره و حملش یه کم سخته) تو دستم نگاه میکردن.

براشون جالب بود که ببینن چیه، گفتم جاروبرقیه…

همسرم گفت اما ما که جاروبرقی داشتیم!

گفتم این فرق میکنه. داشتم بازش می کردم که همسرم گفت چند خریدی؟

هر چی نخواستم بگم نشد و وقتی مجبور شدم بگم اخم هاش رفت تو هم…

چیزی نگفتم؛

بستش رو باز کردم و دیدیم که یک جارو و یک جعبه همراهش هست. یک دفترچه راهنما هم داشت. از روی دفترچه باطری و شارژر رو چک کردم و شارژر رو یک گوشه از خانه گذاشتم. برس هاش رو نصب کردم و همه چیز آماده بود.

دکمه پلی روی ربات رو زدم و ربات حرکت نکرد! دوباره زدم و این بار راه افتاد. شروع کرد به حرکت کردن و تمیز کردن. صدای کمی داشت و میشه گفت در مقابل صدای جاروبرقی صداش صفره.

به هر گوشه ای حرکت می کرد و نظافتش خوب بود.

ولی سمت گوشه ها نمی رفت و برام عجیب بود. ارتفاعش خوبه، فکر کنم کمتر از ۱۰ سانته و زیر میز و مبل ها هم می رفت. اول کارش سمت دیوار ها نمی رفت اما بعد از چند دقیقه دیدم رفت سمت دیوار و گوشه ها رو با برس های جلوش تمیز میکرد.

من همسرم و بچه ها بحت زده ربات جارو رو نگاه می کردیم. و اون کارش رو انجام میداد. یک ریموت هم برای کنترل ربات داشت که میشه روشن و خاموشش کرد و بهش زمان داد واسه کار…

الان که این مطلب رو به درخواست دوست خوبم می نویسم یک ماهی هست که داریم از این جارو استفاده می کنم و تا الان واقعا از انتظارم بهتر بوده.

یعنی هر وقت که خونه رو نگاه می کنم تمیزه و حسابی کار همسرم رو راحت کرده (آخه ایشون شاغل هستن)

امکاناتی مثل قابلیت نظافت نقطه ای یک محل، امکان زمان دادن برای روشن شدنش حتی وقتی خونه نیستیم و مهمتر ازهمه امکان تخلیه زباله به صورت خودکارش واقعا هم جالبه هم باعث شده از خریدم احساس رضایت داشته باشم.

در پایان از شما متشکرم و به همه اونایی که دنبال تکنولوژی هستن و میخوان راحت تر باشن توصیه می کنم این روبات رو هم تهیه کنن. واقعا می ارزه.

شاهین مهاجری

 

جاروبرقی رباتیک مدل D79 یکی از برترین جاروبرقی های رباتیک دنیاست. قابلیت تخلیه مخزن خودکار این ربات شما را شگفت زده خواهد کرد   رباتی برای تمیز کردن خانه شما جاروبرقی رباتیک مدل DEEBOT 79 با فناوری پیشرفته رباتی برای تمیز کردن خانه شما   جاروبرقی رباتیک مدل D79 فناوری نوین خانواده جاروبرقی های اتوماتیک شرکت اکووکس رباتیک Deebot نام دارد. D79 یکی از جدیدترین مدل سری ۷ این خانواده می باشد که این سری کاملترین سری جاروبرقی های خانگی اتوماتیک می باشد. ویژگی منحصر به فرد این سری تخلیه اتوماتیک زباله دان ربات در استیشن شارژر است. بدین معنی که…
این محصول با ویژگی های منحصر به فرد اکنون موجود و امکان خرید وجود دارد - متراژ نظافت ۲۵۰ متر - قابلیت تخلیه خودکار مخزن

امتیاز خریداران به این محصول

طراحی و زیبایی - ۹۸%
عملکرد روی قالی و موکت - ۱۰۰%
عملکرد روی سرامیک - ۹۵%
قابلیت تی کشی - ۸۰%
عملکرد باتری - ۹۰%
قدرت مکش - ۹۷%
رضایت نسبت به قیمت - ۹۵%

۹۴%

نمره کلی به این محصول

این محصول با ویژگی های منحصر به فرد اکنون موجود و امکان خرید وجود دارد - متراژ نظافت ۲۵۰ متر - قابلیت تخلیه خودکار مخزن

می خواهم این محصول را بخرم
امتیاز کاربران: ۳.۱۵ (۲ رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.